Poniedziałek, Październik 24, 2016, 16:51
Dla Pana Adama Franko, mieszkańca Gminy Skarszewy, chorego na nowotwór zorganizowano koncert charytatywny, Na skarszewskim rynku Pan Adam wykonał pamiątkowe zdjęcie mieszkańców Skarszew

W murach Zamku Joannitów można było obejrzeć multimedialną wystawę fotografii autorstwa Pana Adama. Pokaz przygotowali państwo Daria i Bogusław Kaczmarek. Uczestnicy pokazu mogli przenieść się w piękną podróż po Skarszewach i okolicach,mogli podziwiać najróżniejsze sytuacje z życia codziennego mieszkańców w połączeniu z pięknem przyrody.

Na skarszewskiej scenie wystąpiły zespoły rockowe: The Safety Pin oraz Banderola, zaś Centrum Integracji Społecznej przygotowało ciepły posiłek oraz gorące napoje.

Dzięki zaangażowaniu się Caritasu Parafii pw. Św. Michała Archanioła w Skarszewach, wolontariuszy z Młodzieżowej Rady Gminy oraz harcerzy, zebrali ponad 2 tys. złotych dla Pana Adama aby wesprzeć Go w trudach walki z choroba nowotworową.