Piątek, Wrzesień 29, 2017, 13:13

DZISIAJ, 29 WRZEŚNIA W GMINNYM OŚRODKU KULTURY I BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W SKARSZEWACH ODBYŁ SIĘ II ETAP KONKURSU WIEDZY O JÓZEFIE RUFINIE WYBICKIM. MŁODZIEŻ PISAŁA TEST DOTYCZĄCY ŻYCIA I DZIAŁALNOŚCI JÓZEFA WYBICKIEGO. PO OBRADACH JURY ZOSTAŁY WRĘCZONE PRZEZ BURMISTRZA SKARSZEW PANA JACKA PAULI DYPLOMY ORAZ UPOMINKI.
JURY W SKŁADZIE:
KRZYSZTOF STRZELIŃSKI
IZABELA WOŁOSZYK
MIROSŁAWA MŐLLER
PRZYZNAŁO NASTĘPUJĄCE NAGRODY I WYRÓŻNIENIA:
SZKOŁY PODSTAWOWE:
I MIEJSCE : SZKOŁA PODSTAWOWA POGÓDKI - KLAUDIA KOSZNIK, KACPER SZREDER, AMELIA WYCINKA
II MIEJSCE : SZKOŁA PODSTAWOWA SKARSZEWY - JULIA SZCZODROWSKA, JULIA BŁAWAT, SZYMON OKRÓJ
III MIEJSCE: SZKOŁA PODSTAWOWA SZCZODROWO - DOMINIKA SEIDEL, MARTYNA KARASEK, NIKOLA OLSZEWSKA
GIMNAZJA:
I MIEJSCE : PUBLICZNE GIMNAZJUM W SKARSZEWACH - KAROLINA ŁANKOWSKA, PAULINA KISTOWSKA, MAGDALENA BYKOWSKA
II MIEJSCE : PUBLICZNE GIMNAZJUM W SKARSZEWACH - KAROLINA ZAGIERSKA, IZABELA CICHOSZ, PAULINA WĄSEWICZ