Czwartek, Kwiecień 27, 2017, 18:50

DZISIAJ W GMINNYM OŚRODKU KULTURY W SKARSZEWACH ODBYŁ SIĘ WERNISAŻ OBRAZÓW ZE ZBIORÓW PAŃSTWA MAŁGORZATY I KRZYSZTOFA MACIEJA KOWALSKICH.
TEMAT WYSTAWY - „LISY W MALARSTWIE SZWEDZKIM" .
PODCZAS WERNISAŻU WYSŁUCHALIŚMY KONCERTU FORTEPIANOWEGO W WYKONANIU PANI NATALII NOVITCKAIA.
WYSTAWA POTRWA DO 31 MAJA 2017 ROKU. SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Sed pede ullamcorper amet ullamcorper primis, nam pretium suspendisse neque, a phasellus sit pulvinar vel integer. Sed pede ullamcorper amet ullamcorper primis, nam pretium suspendisse neque, a phasellus sit pulvinar vel integer. Sed pede ullamcorper amet ullamcorper primis, nam pretium suspendisse neque, a phasellus sit pulvinar vel integer.