Zajęcia komputerowe dla Seniorów

Przygotowaliśmy także specjalne zajęcia dla ludzi nieco starszych. Dla seniorów uczęszczających do Skarszewskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oferujemy bezpłatne lekcje , które nauczą ich podstaw obsługi komputera i Internetu, aby mogli w pełni korzystać ze zdobyczy techniki i być aktywnymi obywatelami cyfrowej społeczności.
Zajęcia odbywają się od pon. do piątku w godzinach ustalonych bezpośrednio z zainteresowanymi w Bibliotece Publicznej w Skarszewach przy ul. Szkolnej 9.