Poniedziałek, Lipiec 1, 2019, 08:18
Już 6 lipca Skarszewski Skowrónek‼️‼️ Tego dnia mieszkańcy sołectw zaprezentują swoje prace wykonane podczas projektu "EtnoPolska 2019". Dodatkowo podczas imprezy odbędzie się Festiwal Smaków Kociewskich oraz Przegląd Gwary Kociewskiej (karty zgłoszeń dostępne poniżej ⬇️), a impreza zakończy się koncertem zespołu "Słowiańskie Dusze".

Karta zgłoszenia na Przegląd Kociewskiej Gwary - pobierz
Karta zgłoszenia na Festiwal Smaków Kociewskich - pobierz

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "EtnoPolska 2019"