Czwartek, Kwiecień 2, 2020, 09:13 | Brak komentarzy »
Ze względu na sytuację , która panuje wokół, zmieniamy terminy i formułę dostarczania prac na Konkurs Wielkanocny 2020. Ocena prac odbędzie się na podstawie zdjęć, a oceniającymi będą internauci, którzy będą głosować w komentarzach. Prosimy o przesyłanie trzech fotografii poglądowych, w tym na jednej fotografii musi się znaleźć autor z wykonaną pracą (ostanie zdjęcie nie, zostanie opublikowane, służy do weryfikacji praw autorskich). Prace należy składać do 5 kwietnia do godz. 18.00, natomiast głosowanie rozpocznie się 6 kwietnia od godz. 10.00 i potrwa do 8 kwietnia do godz. 12.00. Wyniki konkursu będzie można śledzić na bieżąco. Zdjęcia pracy oraz kartę zgłoszenia można wysyłać za pomocą portalu FB lub mailowo: gok.skarszewy@wp.pl. Regulamin oraz karta zgłoszenia udostępniamy poniżej

Karta zgłoszenia >> POBIERZ
Regulamin>> POBIERZ

Piątek, Marzec 27, 2020, 10:45 | Brak komentarzy »
Ministerstwo Cyfryzacji wydało aplikację Kwarantanna Domowa. Można ją pobrać za pomocą QR kodu w Sklepie Play oraz AppStore. Więcej informacji o aplikacji na ulotce poniżej lub na stronie Ministerstwa https://www.gov.pl/web/cyfryzacja

środa, Marzec 11, 2020, 12:58 | Brak komentarzy »
Od jutra (12 marca) biblioteka publiczna i wszystkie zajęcia artystyczne oraz spotkania UTW zostają zawieszone do 27 marca włącznie. O wszystkich ustaleniach będziemy informować na bieżąco.
Ze względu na bezpieczeństwo bardzo prosimy o pozostanie w domach dzieci i dorosłych.

Poniedziałek, Luty 24, 2020, 09:37 | Brak komentarzy »

20 Lutego na hali Skarszewskiego Centrum Sportu miał miejsce Koncert inaugurujący obchody 700 lecia nadania Praw Miejskich Skarszewom. Z tej okazji na scenie zagościła Orkiestra Salonowa Moderato pod dyrekcją Orlina Bebenowa, Marta Ustyniak - sopran, Krzysztof Zimny- tenor oraz Adam Zaremba- baryton. Ponadto podczas koncertu został również zaprezentowany po raz pierwszy Skarszewski Hejnał. Dziękujemy za liczne przybycie oraz zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
>GALERIA ZDJĘĆ<

Poniedziałek, Luty 17, 2020, 13:57 | Brak komentarzy »