środa, Sierpień 10, 2022, 10:48 | Brak komentarzy »
W dniach 27.06.2022r.- 15.07.2022r. odbyły się zajęcia wakacyjne dla dzieci z naszej gminy pod nazwą "od Amatora do Kreatora". Podczas spotkań dzieci z naszej gminy brały udział w warsztatach rozwijających ich umiejętności manualne oraz wiedzę, jednocześnie bardzo dobrze się bawiąc. Zabawy, przekazanej wiedzy i śmiechu było co niemiara!
Nie odbyłoby się to wszystko, gdyby nie pomoc Fundacja Energa, która przeznaczyła środki na organizację zadania, za co serdecznie dziękujemy!

Piątek, Czerwiec 3, 2022, 08:15 | Brak komentarzy »
Burmistrz Skarszew Jacek Pauli zaprasza.
Skarszewskie Sobótki Motocyklowe już 18 czerwca 2022.
W programie:
- o godz. 14.00 Motocyklowa Parada Św. Jana!
- na terenie przy hali Skarszewskie Centrum Sportu:
strefa gastronomiczna, Food Trucki, wysięgnik, zamki dmuchane, Lunapark Kellner, Koncert zespołu Diversity, DJ do 2.00, ognisko, konkursy motocyklowe oraz pierwszej pomocy, byk rodeo, pokazy motocykli
Do zobaczenia!
Partnerem wydarzenia jest Totalizator Sportowy właściciel marki Lotto
www.lotto.pl

środa, Czerwiec 1, 2022, 16:11 | Brak komentarzy »
Burmistrz Skarszew Jacek Pauli zaprasza!
Skarszewskie Sobótki 2022 już 17 czerwca! Startujemy o godz. 15.00! Nie może was zabraknąć!🔥🔥

Partnerem Koncertu jest Totalizator Sportowy właściciel marki Lotto
www.lotto.pl
www.energa.pl