Piątek, Luty 1, 2019, 12:59 | Brak komentarzy »
Zapraszamy wszystkich fanów dobrej książki do Biblioteki Publicznej w Skarszewach. W 2018 r. zakupiono aż 861 nowych książek w tym 499 książek w ramach Programu Wieloletniego "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa" z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Jednocześnie zaczynamy serię pt. "Książka tygodnia", o której informacja będzie się pojawiała zawsze w poniedziałek, startujemy już w najbliższy (4.02)

Piątek, Styczeń 25, 2019, 08:05 | Brak komentarzy »
W piątek w Zamku Joannitów odbyło się spotkanie Skarszewskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Podczas spotkania nasi seniorzy mogli usłyszeć bardzo ciekawy wykład na temat zdrowego trybu życia poprowadzony przez panią Aleksandrę Wysiecką manager Skarszewskiego Centrum Sportu

Poniedziałek, Styczeń 7, 2019, 11:46 | Brak komentarzy »
Jak co roku 6 stycznia w Skarszewach odbył się Orszak Trzech Króli. Orszaki wyruszyły z trzech stron Skarszew: orszak czerwony z ul. Kopernika, orszak zielony z os. Sikorskiego oraz orszak niebieski z placu pod Kościółkiem 24 h. i spotykając się ze sobą pod zabytkowymi murami obronnymi wspólnie wyruszyli aby oddać pokłon maleńkiemu Jezusowi na Hali Widowiskowo- Sportowej Skarszewskiego Centrum Sportu. Zwieńczeniem dzisiejszego wydarzenia był Koncert Noworoczny w wykonaniu zespołów Góralska Hora oraz W Starym Stylu. Na zakończenie wszyscy mogli skosztować pysznej noworocznej grochówki.

Czwartek, Styczeń 3, 2019, 07:55 | Brak komentarzy »

Piątek, Grudzień 21, 2018, 15:21 | Brak komentarzy »