Czwartek, Październik 5, 2017, 19:42 | Brak komentarzy »

DZISIAJ, 5 PAŹDZIERNIKA 2017 ROKU ROZPOCZĄŁ SIĘ NOWY ROK AKADEMICKI SKARSZEWSKIEGO UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU. STUDENTÓW JEST JESZCZE WIĘCEJ NIŻ W ROKU UBIEGŁYM, Z CZEGO BARDZO SIĘ CIESZYMY. UROCZYSTOŚĆ OTWORZYLI: W IMIENIU BURMISTRZA SKARSZEW – SEKRETARZ GMINY PAN ANDRZEJ JANIKOWSKI, DYREKTOR GOPS – PANI MONIKA STOLIŃSKA ORAZ KIEROWNIK DDP „SENIOR WIGOR" – PANI KRYSTYNA POTRAC. PO CZĘŚCI OFICJALNEJ I ZŁOŻENIU ŚLUBOWANIA PRZYSZŁA KOLEJ NA KONCERT W WYKONANIU ZESPOŁU „ZDĄŻYĆ PRZED PÓŁNOCĄ". MUZYCY OCZAROWALI PUBLICZNOŚĆ SWOJĄ TWÓRCZOŚCIĄ I PROFESJONALIZMEM.

Piątek, Wrzesień 29, 2017, 13:13 | Brak komentarzy »

DZISIAJ, 29 WRZEŚNIA W GMINNYM OŚRODKU KULTURY I BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W SKARSZEWACH ODBYŁ SIĘ II ETAP KONKURSU WIEDZY O JÓZEFIE RUFINIE WYBICKIM. MŁODZIEŻ PISAŁA TEST DOTYCZĄCY ŻYCIA I DZIAŁALNOŚCI JÓZEFA WYBICKIEGO. PO OBRADACH JURY ZOSTAŁY WRĘCZONE PRZEZ BURMISTRZA SKARSZEW PANA JACKA PAULI DYPLOMY ORAZ UPOMINKI.
JURY W SKŁADZIE:
KRZYSZTOF STRZELIŃSKI
IZABELA WOŁOSZYK
MIROSŁAWA MŐLLER
PRZYZNAŁO NASTĘPUJĄCE NAGRODY I WYRÓŻNIENIA:
SZKOŁY PODSTAWOWE:
I MIEJSCE : SZKOŁA PODSTAWOWA POGÓDKI - KLAUDIA KOSZNIK, KACPER SZREDER, AMELIA WYCINKA
II MIEJSCE : SZKOŁA PODSTAWOWA SKARSZEWY - JULIA SZCZODROWSKA, JULIA BŁAWAT, SZYMON OKRÓJ
III MIEJSCE: SZKOŁA PODSTAWOWA SZCZODROWO - DOMINIKA SEIDEL, MARTYNA KARASEK, NIKOLA OLSZEWSKA
GIMNAZJA:
I MIEJSCE : PUBLICZNE GIMNAZJUM W SKARSZEWACH - KAROLINA ŁANKOWSKA, PAULINA KISTOWSKA, MAGDALENA BYKOWSKA
II MIEJSCE : PUBLICZNE GIMNAZJUM W SKARSZEWACH - KAROLINA ZAGIERSKA, IZABELA CICHOSZ, PAULINA WĄSEWICZ
III MIEJSCE: PUBLICZNE GIMNAZJUM W POGÓDKACH - MARTYNA ASZYK, KACPER BURCZYK, DOMINIKA MILEWSKA
WYRÓŻNIENIA:
SZKOŁA PODSTAWOWA POGÓDKI - MARTA KOSZNIK, BARTOSZ ASZYK, ROKSANA WALENDZIAK
SZKOŁA POPDSTAWOWA SZCZODROWO - MILENA NOWAK, DOMINIKA WILAMOWSKA, AMELIA THIEL
SZKOŁA PODSTAWOWA SZCZODROWO - MARIKA FREDA, PAULINA KOLBERG, MARTYNA BIELIŃSKA
SZKOŁA PODSTAWOWA WIĘCKOWY - DOMINIKA KROL, DARIA REKOWSKA, OLIWIA BULCZAK
SZKOŁA PODSTAWOWA SZCZODROWO - JAKUB RADOMSKI, PATRYK KAMIMNSKI, MATEUSZ JURCZYK

Czwartek, Wrzesień 14, 2017, 09:17 | Brak komentarzy »
Wczoraj, 13 września w GOKiBP odbyły się warsztaty muzyczne dla osób uczęszczających na zajęcia muzyczne w naszym ośrodku. Warsztaty poprowadziła firma „Muzyczny Starter" z Redy, a dokładnie Paweł i Kamil. Muzycy od pierwszych chwil mieli doskonały kontakt z młodzieżą. Zaprezentowano wiele instrumentów, a następnie z obecnych osób utworzono wesołą „orkiestrę". Każdy mógł zagrać na wybranym przez siebie instrumencie. Warsztaty przebiegały w wesołej i miłej atmosferze, o którą postarali się Prowadzący. Zajęcia tego typu niejednokrotnie pomagają rozpocząć muzyczną przygodę.
Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w zajęciach muzycznych w GOKiBP. Jeszcze można się zapisać na naukę gry na fortepianie, keyboardzie, flecie i gitarze.

środa, Wrzesień 13, 2017, 15:45 | Brak komentarzy »

Poniedziałek, Wrzesień 11, 2017, 08:19 | Brak komentarzy »
ŚWIETNI WYKONAWCY, WSPANIAŁA ATMOSFERA - DOBRA ENERGIA ZE SCENY.