Czwartek, Maj 25, 2017, 15:57 | Brak komentarzy »

Lekcja regionalna dla uczniów klas III PSP w Skarszewach.

Poniedziałek, Maj 22, 2017, 12:19 | Brak komentarzy »

18 MAJA 2017 ROKU SKARSZEWSKIE TOWARZYSTWO ŚPIEWACZE GOŚCIŁO W MORZESZCZYNIE NA MAJÓWCE DLA SENIORÓW. SPOTKANIE ODBYŁO SIĘ W RAMACH PROJEKTU "6 X KS", CZYLI INTEGRACJA KLUBÓW SENIORA Z SZEŚCIU GMIN

Poniedziałek, Maj 22, 2017, 11:25 | Brak komentarzy »

17 MAJA SKARSZEWSKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU UDAŁ SIĘ NA PIESZĄ WYCIECZKĘ NA PANINĄ GÓRĘ.

Poniedziałek, Maj 1, 2017, 22:49 | Brak komentarzy »

Reprezentacja Gminy Skarszewy pokonała w rzutach karnych Reprezentację Artystów Polskich. Świetny mecz, dobre tempo dużo emocji i sytuacji bramkowych.

Czwartek, Kwiecień 27, 2017, 18:50 | Brak komentarzy »

DZISIAJ W GMINNYM OŚRODKU KULTURY W SKARSZEWACH ODBYŁ SIĘ WERNISAŻ OBRAZÓW ZE ZBIORÓW PAŃSTWA MAŁGORZATY I KRZYSZTOFA MACIEJA KOWALSKICH.
TEMAT WYSTAWY - „LISY W MALARSTWIE SZWEDZKIM" .
PODCZAS WERNISAŻU WYSŁUCHALIŚMY KONCERTU FORTEPIANOWEGO W WYKONANIU PANI NATALII NOVITCKAIA.
WYSTAWA POTRWA DO 31 MAJA 2017 ROKU. SERDECZNIE ZAPRASZAMY