Poniedziałek, Luty 20, 2017, 08:51 | Brak komentarzy »
W dniu 16 lutego 2017 roku w murach Zamku Joannitów w Skarszewach odbył się wernisaż pracy twórczej grupy „Kreska" ze Skórcza. Opiekę nad grupą artystów sprawuje znany malarz Józef Olszynka. Ekspozycję można oglądać do 10 marca 2017 roku.

Wtorek, Luty 14, 2017, 13:36 | Brak komentarzy »
Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Skarszewach zaprasza na wernisaż pracy twórczej grupy „KRESKA". Wystawę można oglądać od 16.02.2017 roku do 10.03.2017 roku. Zaraz po wernisażu (około godziny 19) zapraszamy Państwa na koncert walentynkowy w wykonaniu naszej grupy wokalnej pod kierownictwem Przemysława Radziszewskiego. ZAPRASZAMY ! ! !
wernisaż

środa, Styczeń 11, 2017, 12:12 | Brak komentarzy »
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w tym roku zagra po raz XXV.
Dnia 15 stycznia 2017 r. w całej Polsce wolontariusze będą zbierać pieniądze pod hasłem :
„Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów".. W Skarszewach po raz kolejny koordynatorem sztabu będzie Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna. Wolontariusze z naszych szkół będą kwestować w całej gminie. W Sali na Zamku Joannitów odbędzie się koncert charytatywny, w którym wezmą udział lokalni artyści.

Zapraszamy wszystkich chętnych do Zamkowej Galerii oraz do napełaniania puszek wolontariuszy :)

Sobota, Styczeń 7, 2017, 13:38 | Brak komentarzy »
Zespół GOKiBP życzy wszystkim Szczęśliwego Roku 2017.
Dziękujemy wszystkim, którzy w minionym roku bardzo nas wpierali podczas naszej pracy. Mamy nadzieję, że nowy rok przyniesie nam wszystkim wiele radości, uśmiechu i sukcesów.
Oby ten rok był tak udany jak zeszły, a może i jeszcze lepszy! :)

Poniedziałek, Grudzień 19, 2016, 14:55 | Brak komentarzy »
Fotorelacja z Wielkiego Świętowania Bożego Narodzenia.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli nasze zaproszenie.
Podziękowania składamy dla współorganizatorów i sponsorów:
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Gminne Przędsiębiorstwo Komunalne, Parafia pw. Świętego Michała Archanioła, Parafia pw. Świętego Maksymiliana Marii Kolbego, Gminne Wodociągi i Kanalizacja, Gminna Energetyka Cieplna, Przedsiębiorstwo Rolgum, Firma Fenix, Grillowa Zagroda, Papudajnia i Restauracja Zamkowa, Kociewskie Centrum Integracji Społecznej, Restauracja Pod Kominkiem, KGW Nowy Wiec, KGW Bączek, KGW Bolesławowo, KGW Koźmin, KGW Bożepole Królewskie, KWG Obozin.
Za zdjęcia bardzo dziękujemy Adamo Franko :)

Sed pede ullamcorper amet ullamcorper primis, nam pretium suspendisse neque, a phasellus sit pulvinar vel integer. Sed pede ullamcorper amet ullamcorper primis, nam pretium suspendisse neque, a phasellus sit pulvinar vel integer. Sed pede ullamcorper amet ullamcorper primis, nam pretium suspendisse neque, a phasellus sit pulvinar vel integer.