Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Skarszewach

Dyrektor Mirosława Mὃller
tel. 535 666 139

e-mail: miroslawa@gokskarszewy.pl


Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Skarszewach
ul. Zamkowa 1
Zamek Joannitów
83-250 Skarszewy
NIP: 592 226 17 05
REG: 222009615

Godz. otwarcia:
Pn. - Pt. : 7:30 - 18:00

Biuro:

tel. 58 765 72 36

e-mail: gok.skarszewy@wp.pl

Główna księgowa:

 
Beata Buchholc
tel. 798 750 493
e-mail: beata@gokskarszewy.pl
 
Kadry:
 
Marta Medykowska
tel. 58 588 25 04
e-mail: marta@gokskarszewy.pl
 
Barbara Jereczek 
tel: 58 588 25 04
 
Inspektor danych osobowych:
 
Kalina Bogun
tel. 58 588 25 04
e-mail: kalina@gokskarszewy.pl
 
 
Instruktorzy:
 
Anna Lamkiewicz - Lilla
e-mail: anna@gokskarszewy.pl


Tomasz Kamm
tel. 58 588 25 04
e-mail: tomasz@gokskarszewy.pl


Malwina Hinc
e-mail: malwina@gokskarszewy.pl
 
 
Małgorzata Mostowska
tel. 535 999 233
e-mail: malgorzata@gokskarszewy.pl
 
 
Kalina Bogun
tel. 535 310 755
e-mail: kalina@gokskarszewy.pl 
 
Joanna Illicka-Narlch
tel. 58 765 72 36
e-mail: joanna@gokskarszewy.pl 
 

Konto:
74 8340 0001 2011 0102 3202 0001


Biblioteka Publiczna w Skarszewach

Biblioteka Publiczna w Skarszewach
ul. Szkolna 9
83-250 Skarszewy
gbp@hot.pl
T: 58 588 24 28

Godz. otwarcia:
Pon., Wt., Śr., Pt.:   8:00 - 15:00

Czw.:   8:00 - 17:30

 

Bibliotekarz:
Danuta Żygowska

tel. 58 588-24-28
 
Pomocnik Bibliotekarza:
Katarzyna Skóra
 
  
 

Centrum Ekspozycji Historycznych w Skarszewach

Centrum Ekspozycji Historycznych w Skarszewach mieści się w Bibliotece Publicznej na III piętrze.

ul. Szkolna 9
83-250 Skarszewy
e-mail: gbp@hot.pl

tel. 58 588 24 28

Formularz kontaktowy


Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Pomoc & Wsparcie
Znajdź nas na Facebooku
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem