Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Skarszewach

Godz. otwarcia:
Pn. - Pt. : 7:30 - 18:00

Biuro:
tel. 58 588 25 04
      58 765 72 36
e-mail: gok.skarszewy@wp.pl

Dyrektor: 
Mirosława Mὃller
tel. 535 666 139
e-mail: miroslawa@gokskarszewy.pl
 
Główna księgowa:
 
Hanna Marks
tel. 58 588 25 04
e-mail: hanna@gokskarszewy.pl
 
Kadry:
Marta Medykowska
tel. 58 5882504
e-mail: marta@gokskarszewy.pl 
 
Barbara Jereczek
tel. 58 588 25 04
e-mail: barbara@gokskarszewy.pl
 
Inspektor Danych Osobowych w Gminnym Ośrodku Kultury i Bibliotece Publicznej:
Kalina Mὃller
tel. 58 588 25 04
e-mail: kalina@gokskarszewy.pl
 
Instruktorzy:
Anna Lamkiewicz - Lilla
tel. 535 333 509
e-mail: anna@gokskarszewy.pl
 
Małgorzata Mostowska
tel. 535 999 233
e-mail: małgorzata@gokskarszewy.pl
 
Kalina Mὃller
tel. 58 588 25 04
e-mail: kalina@gokskarszewy.pl

Tomasz Kamm
tel. 58 588 25 04
e-mail: tomasz@gokskarszewy.pl 
 
Joanna Ilnicka-Narloch
tel. 58 765 72 36
e-mail: joanna@gokskarszewy.pl 
 
Bibliotekarz:
Danuta Żygowska
tel. 58 588-24-28
e-mail: danuta@gokskarszewy.pl
 
Filia Pogódki:
Pomocnik Bibliotekarza:
Katarzyna Skóra
tel. 58 588-11-76
 
Konserwator:
Andrzej Buchholc
 
Pracownicy Gospodarczy:
Danuta Flisikowska
 
Grażyna Kinder
 
Konto:
74 8340 0001 2011 0102 3202 0001

Biblioteka Publiczna w Skarszewach

Biblioteka Publiczna w Skarszewach
ul. Szkolna 9
83-250 Skarszewy
gbp@hot.pl
T: 58 588 24 28

Godz. otwarcia:
Pon., Wt., Śr., Pt.:   8:00 - 15:00

Czw.:   8:00 - 17:30

 

Bibliotekarz:
Danuta Żygowska

tel. 58 588-24-28
 
Pomocnik Bibliotekarza:
Katarzyna Skóra
 
  
 

Centrum Ekspozycji Historycznych w Skarszewach

Centrum Ekspozycji Historycznych w Skarszewach mieści się w Bibliotece Publicznej na III piętrze.

ul. Szkolna 9
83-250 Skarszewy
e-mail: gbp@hot.pl

tel. 58 588 24 28

Formularz kontaktowy


Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Pomoc & Wsparcie
Znajdź nas na Facebooku
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem